skrzynki elektryczne

Bezpieczny montaż skrzynki elektrycznej

Dzisiaj dla wielu osób skrzynki elektryczne najczęściej kojarzą się ze skrzynką, w której znajdują się bezpieczniki. Dzisiaj taką skrzynkę najczęściej montujemy w domu w kotłowni czy też w pobliżu jeg czytaj więcej »

cylinder do wytłaczarki

Problemy z wytłaczarką

Na awarie w wytłaczarce najbardziej narażony jest cylinder oraz ślimak. Te urządzenia wykonują ogromną pracę i bez nich wytłaczarka nie byłaby wstanie działać w prawidłowy sposób. To, dlatego cylinder czytaj więcej »

środki czystości tanio

Najlepsze środki czystości

Każdy chce kupować to, co najlepsze. Jednak czy wiemy, co się pod tym kryje? Kupując środki czystości tanio trzeba nabrać doświadczenia albo trzeba kupować to, co znane i sprawdzone przez wiele osób. czytaj więcej »

sok z marchwi

Zalety marchewkowego skoku

Dobrze znany wszystkim sok z marchwi to prawdziwa bomba witamin, która pozwoli na długo zachować zdrowie i młody wygląd. Jedna szklanka marchewkowego skoku dziennie potrafi zdziałać cuda dla zdrowia i czytaj więcej »

eleganckie koszule damskie

Koszula na wieczór

Dzisiaj mamy równouprawnienie, a zatem kobiety mogą się ubierać w to, co tylko chcą. Nie ma żadnych ograniczeń, dlatego tak wiele kobiet eksperymentuje z ubiorem. To bardzo dobrze, że szukamy czegoś i czytaj więcej »

atrakcje weselne

Jakie atrakcje weselne wybrać?

Osoby, które planują ślub i wesele zapewne zastanawiają się nad tym, co zrobić żeby ta chwila była jeszcze ciekawsza i fajniejsza. Tak naprawdę ten czas tak szybko zleci, że nawet nie zauważymy, kiedy czytaj więcej »

tłumacz francusko polski

Tłumaczenia z francuskiego

Jeśli jedziemy do pracy we Francji to przydadzą nam się odpowiednie dokumenty. Zwłaszcza, jeśli ma to być praca w jakiejś poważnej firmie. Wtedy trzeba będzie się nieco bardziej wysilić i znaleźć czas czytaj więcej »

wypożyczalnia samochodów Poznań

Przejrzyste warunki współpracy, właśnie takie oferuje większość wypożyczalni samochodów

Przejrzyste warunki współpracy, właśnie takie oferuje obecnie każda wypożyczalnia samochodów Poznań, a co najważniejsze także szeroką gamę dostępnych tam aut, dostosowanych pod względem standardu, wyp czytaj więcej »

mieszkanie bochnia

Najlepsze nieruchomości dla Ciebie

Małopolska, a dokładnie Kraków, to region, do którego każdego roku przybywa wiele młodych osób. Studiują tutaj na jednej z najlepszych uczelni w Polsce, wynajmują mieszkania i zakładają rodziny, mając czytaj więcej »

 

Jak nie podjadać?

podjadaniepodjadanie jest częstym problemem i chociaż na raz nie zjadamy wielkich ilości jedzenia to koniec końców po roku robi się z tego kilka, a nawet kilkanaście dodatkowych kilogramów co nie jest dobre dla naszego zdrowia! Jak sobie poradzić z podjadaniem? To bardzo skomplikowany problem, ale warto wiedzieć skąd bierze się podjadanie.

Nieregularne posiłki

Zazwyczaj problem podjadania dosięga osób, które nie jedzą regularnie. Ważne jest by nasz organizm był przystosowany do jedzenia o stałych porach, dzięki temu w międzyczasie nie czujemy głodu! Polecane jest jedzenie czterech albo pięciu małych posiłków dziennie, dzięki temu nie czuje się w międzyczasie głodu i nie ma się chęci na podjadanie. Wiele osób popełnia błąd polegający na tym, że kolacja jest jedzona maksymalnie o godzinie 18 i jest bardzo uboga. Nie powinno się tego robić! Kolacja powinna być dosyć obfita, wystarczająco, żeby przez całą noc nie czuć głodu i nie czuć potrzeby podjadania! To właśnie nocne podjadanie dotyka wielu osób, więc jeżeli ktoś ma z tym probleme to powinien jeść dopiero 3 godziny przed snem, dobrze jest zjeść coś bardziej sycącego - może to być na przykład kasza jaglana z mlekiem, twaróg z warzywami.

Podjadaj mądrze

Jeżeli ktoś czuje mocną chęć podjadania to najczęściej zje wszystko to co wpadnie mu w rękę. A co najszybciej jest zjeść? Ciasta, ciasta, lody, batoniki, chipsy, smażone rzeczy, kanapki z tłustymi wędlinami… a żadna z tych rzeczy nie jest dla nas dobra, a do tego są one bardzo kaloryczne przez co podjadanie staje się dużym problemem i sprawia, że przybiera się dużo dodatkowych kilogramów. Jeżeli czujesz silną chęć podjadania to wybierz mądre przekąski.

dobre podjadanie

Może to być koktajl owocowy, świeże owoce, sok warzywny, warzywa pokrojone w słupki albo ugotowane na parze i podawane z jogurtem. Wszystkie te potrawy dodają nam energii, są źródłem witamin i nie są bardzo kaloryczne. Takie podjadanie jest o wiele smaczniejsze i zdrowsze. Na początku ciężko jest się przestawić z chipsów oraz słodkości na warzywa, ale po krótkim czasie się to udaje!